Merhaba “Ziyaretçi” Hoş Geldiniz! | Üye Ol veya Giriş Yap

TVPANELI.COM,LEKO DISPLAY
KİMDİR ?

  • TVPANELI.COM Panel teknolojisinde son model cihazlar ile tüm LCD TV ve Monitör cihazların tamiratlarını yapabilen bir firmadır.Sektöre tüplü tv’lerin üretimi, eğitimi ve servis hizmetlerini yaparak başladık. 30 yıla yakın tecrübe ile uzman elemanlar olarak birçok firmalarda görevlerde bulunduk.

  • Son 5 yıl içinde firmamıza kazandırdığımız modern bonding makinalarımız ,500 metrekare ferah ve kolaylıkla ulaşım imkanı bulunan yeni mekanımız,aylık 1K üretim yapılabilecek üretim alanımız,100 metrekare total alanlı otomatik havalandırma ve otomatik kapı girişli TEMİZ ODA (Clean room)bölümümüz,Teknik eğitimlerde kullandığımız eğitim salonumuz,Yedek parça ve panel depomuz  ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  • Hizmetlerimiz müşteri memnuniyet odaklı olup ekibimiz uzman personeller ile desteklenmiştir.Gerek panel tamirat ve gerekse komponent bazında kart tamiratı ile ideal onarım standartına ulaşmış durumdayız.

  • Müşterilerimiz ;  son kullanıcılar, yetkili servisler,  tv üretimi ve ithalatı yapan  fabrikalardır.Fiyatlarımız ise her 3 tip müşteriye uyacak şekilde makul seviyelerde tutulmuş  ve karşılıklı mutabakat ile belirlenmiştir.

  • LCD TV panel tamirinde kullandığımız makinalar son teknoloji ile donatılmışır.Boandig makinalarımız,2000 çeşit cof ve drıver kart stoğumuz,üretilmiş ve üretilecek tüm LCD cihazlara hizmet verebilecek kapasitededir.Ayrıca panel içi hataları onaracak lazer kesme setimizde yakında makine parkımıza dahil olacaktır.Bu konuda gerekli eğitimi almış durumdayız.Türkiye pazarında bu konuda ilki gerçekleştirecek olmamızda yeniliğe ne kadar açık olduğumuzu göstermektedir.

  • Ayrıca kırık panel onarımı çalışmalarımız ARGE aşamasını bitirmiş olup gerekli ithalat anlaşmaları yapmış bulunmaktayız. Türkiyede yine bir ilk olan kırık panelleri yenileme gibi bir sistemi uygulamaya soktuk.Bu konudaki tüm gelişmeleri de sitemizde yayınlayarak siz sayın müşterilerimizle paylaşacağız.

  • Sonuç olarak yaptığımız tüm tamiratlarda ve üretimlerde, uygun fiyat avantajları ile yapılamayan işleri yaparak ve  her türlü  sonuca yönelik yardımlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyacağız.
    Saygılarımızla..
LEKO DISPLAY

TVPANELI.COM

 

Websiteniz var mı ? veya Bunun gibi bir websitesi istiyorum dediğiniz adres varsa aşağıdaki kutucuğa yazın