Sıkça Sorulan Sorular


LED TV Ekranı (Panel) değişim hizmeti veren elektronik servis hizmetidir. Kırılan veya arızalanan Led Tv Ekranlarınızı Philips & Sunny Yetkili Servisi güvencesiyle garantili bir şekilde onarımını gerçekleştirmekteyiz.Kullandığımız ürünler sıfır ve orjinaldir. Böylece televizyonunuz eski görüntüsüne aynı kalitesine dönmektedir.Ürünlerimiz 6 ay garantilidir. Kullanıcı hataları sonucu oluşan hasar ve arızalar garanti kapsamına girmemektedir.Arızalı veya Ekranı kırık televizyonlarınızı kendi imkanlarınızla veya anlaşmalı olduğumuz kargo ile tamamen ÜCRETSİZ bizlere ulaştırabilirsiniz. Online ödeme sistemimiz mevcut değildir, ofisimizde kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

  • Kapıda ödeme hizmetimiz yoktur.


Led Tv Panelleri yapısı gereği çok ince olmasından dolayı en ufak hatada kırılma riski vardır bu sebepten ötürü yurt dışındaki depomuzdan özel paketlenmiş halde gelmektedir. Sipariş edilen paneller KIRILMA RİSKİ söz konusu olduğundan maalesef kargo ile gönderim yapamıyoruz. Ancak anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi aracılığı ile televizyonunuzu kutulu şekilde bizlere ÜCRETSİZ ulaştırabilirsiniz.Ürün Stoklarımızda Olması Durumunda;

  • Ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren 1-3 iş günü içerisinde onarımı sağlanarak teslim edilir.

Ürün Stoklarımızda Olmadığı Durumda;

  • Müşteri ile iletişime geçilerek stok bilgisi verilir.
  • Yurtdışındaki depomuzdan ürünün getirilme durumu ve süresi ile ilgili bilgi aktarılır.
  • Müşterinin kabul etmesi durumunda TV'niz depomuzda güvenli bir şekilde bekletilir.


İstanbul Anadolu Yakasında ikamet ediyorsanız televizyonunuz ekiplerimiz tarafından adresinizden ÜCRETSİZ alınır ve onarım sonrası adresinize geri teslim edilir. Fakat diğer durumlar ve farklı illerde ikamet edenler için anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi aracılığı ile televizyonunuzu tarafımıza ÜCRETSİZ şekilde ulaştırabilirsiniz.


ÜRÜNLERİNİZİ BİLMEDİĞİNİZ SERVİSLERE TESLİM ETMEYİNİZ.

SERVİSİMİZ PHILIPIS & SUNNY YETKILI SERVISI GUVENCESI ILE HIZMET VERMEKTEDIR.


SORUNUZUN CEVABINI BULAMADIYSANIZ CANLI DESTEK VEYA WHATSAPP ARACILIĞI İLE BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.